Co może oznaczać ból lewej skroni?

Witam. Od jakiś 3 tygodni odczuwam ból w lewej skroni. Byłam u lekarza rodzinnego sprawdził źrenicę wyszło dobrze wodzilam wzrokiem za palcem też wyszło dobrze . Zrobiłam badania krwi są idealne. Przepisał mi Cavinton forte i egzyste. Ból trochę ustąpił ale nadal odczuwam delikatne uciski. Co to może być? Dodam że 3 lata temu leczylam się na nerwice lekowa. Doktor powiedział że na 99 procent nic złego w głowie się nie dzieję. Proszę o odpowiedź.

Witam! Wszystko wskazuje na to, że nerwica nieco zmodyfikowała swoje objawy. Jednak bardziej problem wyjaśnią badania obrazowe (RM głowy). Po przebadaniu neurologicznym i wykluczeniu sprawy somatycznej wskazane określenie poziomu lęku i niepokoju wewnętrznego, podatności na sugestię i włączenie psychoterapii z odpowiednio dobranymi lekami z grupy SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.