Co mogę zrobić z tym uciskiem skroni?

Ucisk w okolicy ucha skroni czasem nosa I gardla wszystko po prawej stronie. Niepomagaja antybiotyki przeciwbolowe. Ostatnio podali mi na izbie kroploowke z bardzo mocnymi przeciw bolowy I podczas tej kroplowk czulam jak objawy sie nasilaja nie podzialala wogole. Tomografia glowy OK Badanie krwi super Laryngolog OK Neurolog ok Pomagaja inhalacje na jakis czas. Prosze pomozcie lecze sie w niemczech I odsyla ja mnie od drzwi do drzwi. Rozwazam nad wyjazdem do Polski moze Polscy lekarze mi pomoga to trwa juz 1.5 miesiaca

Witam! Najpierw należy zniwelować podłoże emocjonalne. Nerwica może eksponować objawy identyczne jak schorzenia somatyczne, często wręcz nie możliwe do odróżnienia, jednak leczenie jest zgoła różne. W trakcie pobytu za granicą można się oprzeć na psychoterapii przeprowadzanej na Skypie lub innych platformach (ZnanyLekarz, DrWidget itp.), albo treningi autogenne Schultza, Jacobsona. Dobrze by było wzmocnić psychoterapię lekami z grupy SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.