Czy mogę mieć tężyczkę w wieku 37 lat?

Witam mam obniżone wapno 2.15 [2.2-2.6] Magnez 0.72 [0.7-1.0] Ogólnie czuje się bardzo osłabiona nie mam sil wstawać z łóżka,dodatkowe mój mózg nie pracuje jak powinien. Lekarz neurolog zalecił badania tezyczka I kazał jeść magnez. Doda że mieszkam w Anglii On nie zdążyłam zrobić badań na tezyczka w pl A angielski lekarz nie chce mnie skierować na takie badanie:( Kazał zarzywac witamine d3-2000dziennie Plus wapno I tu moje pytanie jakie wapno i w jakich ilościach mam zażywać? I czy rzeczywiście może to być tezyczka ? Z góry dziękuję

Witam! To może być także nerwica. U większości osób znerwicowanych obserwujemy objawy identyczne jak w tężyczce. Pani poziomy wapnia i magnezu w zasadzie wchodzą w tzw. normę. Propozycja angielskiego lekarza szkody nie przyniesie, jednak dobrze byłoby uzupełnić psychoterapią lub treningiem autogennym Schultza lub Jacobsona (dostępne w internecie). Rodzaj wapnia, w zasadzie obojętny, ale stosowany w medycynie. Powodzenia W. Łuczkowski.