Co powoduje uciążliwy ból w lewym dole pleców?

Witam, jestem kobieta mam 20lat. Od dluzszego czasu odczuwam uciazliwy bol w lewym dole plecow, czesto promieniuje jako skurcz do nogi. Wyniki usg nerek i jamy brzusznej dobre, ale zrobiono RTG i wynik : splycenie lordozy lędźwiowej, lumbalizacja S1 i guzki Schmorla w czesci krzyzowej i ledzwiowej. chciałabym dowiedziec sie co oznacza taki wynik i co dalej nalezy z tym zrobic. Czy dolegliwosci bolowe moga byc spowodowane tym? Czy dalej szukac przyczyny? Prosze o szybka odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na ta przyczynę . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć