Co powoduje uciskowy ból głowy?

Odczuwam to praktycznie codziennie ucisk odczuwam w skroniach i czasami na czole przechodzi aż po zęby nie wiem co może go powodować czy powinnam wybrać sie do neurologa? Dodaję, że miałam cieżki okres wywoływano u mnie poród z powodu wady dziecka bezczaszkowiec byłam w 18 tygodniu ciąży, ale i ta pogoda mnie wykańcza proszę o poradę ciężko mi funkcjonować z tą dolegliwością.

Redakcja abcZdrowie

Silne bóle głowy mogą być wywołane ciężkim stresem, ale także znieczuleniem, które prawdopodobnie miała Pani wykonane. Konieczne jest badanie neurologiczne, aby stwierdzić czy w układzie nerwowym są jakieś patologie.