Co powoduje uczucie cięższej stopy?

mam problem ze stopa, czuje ze jest ona duzo ciezsza niz druga, jakby przerosnieta, bardzo przeszkadza to zwlaszcza gdy zakladam obuwie, nie ma takiego komfortu jak w drugiej stopie przy poruszaniu oraz przy chodzeniu, czy moze to byc spowodowane tym, ze mam zwiekszona ilosc plynu w pochewce miesnia zginacza palucha, zginacza palcow i piszczelowego tylnego?

Lek. Tomasz Budlewski

należy wykluczyć inne przyczyny. proponuję udać się do lekarza ortopedy i wykonać usg stopy.