Co powoduje uczucie łaskotania w żyłach?

Witam, Raz na czas (raz na miesiąc, dwa) pojawia się bardzo dziwne uczucie które jest odczuwalne jak łaskotanie w żyłach. Ciężko mi to inaczej opisać.. Mam takie uczucie tylko w nadgarstkach i właśnie jakby mnie coś łaskotało delikatnie w środku albo ciągnęło? Objawia się jak siedzę i nie robię niczego rękami. Nie jest to bolesne ale jest to spory dyskomfort i nie jestem pewna co może być problemem. Z góry dziękuję za pomoc, radę. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

A może jeszcze jakieś objawy? Czy powyzsze wiążą się np z któraś faza cyklu miesięcznego ? Jakieś leki na stałe?