Co powoduje uczucie zimna po hodowaniu radioaktywnym z powodu raka tarczycy?

Witam mam 28 lat jestem dwa tygodnie po hodowaniu radioaktywnym z powodu raka tarczycy od kodowania bardzo zle się czuje a miałam dawkę tylko 110 angielskie cały czas jest mi słabo na nic nie mam siły chce mi się spać jest mi zimno jest mi baaardzo nie dobrze dwa ostatnie dni tylko wymiotowałam byłam w szpitalu krew ciśnienie mam w normie dostałam przeciw wymiotne leki plus kroplówki , w tej chwili cały czas mnie mdli głowa mi pęka jestem senna i cały czas jest mi zimno ja już nie wiem co mam robić

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję ponownie udać się do lekarza ponownie, lekarza rodzinnego lub izby przyjęć.