Co jest powodem obrzęku nóg u osoby przed operacją?

Od kilku miesięcy mam obrzęki nóg głównie kostki stopa ,robi mi się często słabo .Nawet po ćwiczeniach typu podwieszka rehabilitacja wstaje i jest mi duszno aż mdli mnie .Nawet po furosemidzie obrzęki nie schodzą .Stopy kostki są okropne nie mogę zginać .Jestem prawie trzy lata na lekach p.bólowych bolą mięśnie i kości ,biore euthyrox 88 jestem po terapi jodem radioaktywnym dodatkowo concor cor 2,5 .Mam mieć operacje nogi teraz ale obawiam się chodzi o obrzęki ,nie wiem co jest ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Hormony tarczycy w normie? Problemy z nerkami? Wątroba? Sercem? Żylaki?