Zmiany w ciśnieniu po operacji tarczycy z powodu wola guzowatego

Jestem po subtotalnej operacji tarczycy z powodu wola guzowatego.wtej chwili przyjmuje Euthyrox 88, Tsh nie jest jeszcze w normie, lekarz endokrynolog stopniowo zwiększa dawkę hormonu.ostatnio Tsh wynosiło 20,1.Od kilku dni czuje się żle.Jest mi duszno, za to w nocy mam dreszcze, jestem ciągle zmęczon, niepokoi mnie ciśnienie. Strasznie skacze.Np. Mierzone rano wynosi 116/67, następnie o 14 wynosiło 96/60, tętno 76, po godzinie te wartości zmieniły się na 139/116 , tętno 109.Co to może znaczyć

witam, być może za szybko jest zwiększana dawka, proszę cofnąć się do poprzedniej, na której dobrze się Pani czuła i zobaczyć, czy dolegliwości ustąpią. tak czy owak wskazana wizyta u lekarza. pozdr