Co powoduje zmianę zachowania w okresie wiosennym?

Witam mam taki problem może dziwny ale kto pyta nie błądzi a zatem takie: mam mamę w wieku 57 lat co roku mniej więcej o tej samej porze między kwietniem a majem moja mama zmienia się nie do poznania na ogół jest spokojna ale jak nadejdzie ten okres to tak jak by coś w nią wstąpiło nie poznaje jej do około ma do wszystkich pretensje jest zaczepna nic jej się da przetłumaczyć placzliwa i ma skłonności samobujcze kluci się na około z wszystkimi dochodz już do tego że policja musi interweniować

Witam Pana. Pilnie doradzam wizytę u specjalisty, lekarza psychiatry. Na podstawie Pana krótkiego opisu domyślam się, że może chodzić o zaburzenia nastroju. Jednak stawianie diagnozy wymaga kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Witam Pana Serdecznie,

Nie pozostaje nic innego, jak podjąć kroki diagnostyczne - proponuję zacząć od lekarza pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu.

Życzę Panu i Mamie tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej