Nowotwór u dziadków a złe relacje z rodzicami

Dzień dobry ! , potrzebuję pomocy mam 14 lat w 2011 na raka płuc zmarł mój dziadek w tym roku na 90% moja babcia też na innego raka nwm jak mam sobie z tym wszystkim poradzić to byli moi najlepsi przyjaciele zawsze przychodziłem do nich jak potrzebowałem pomocy i teraz będzie inaczej z mama nie mam dobrego kontaktu jak z babcią czy dziadkem pomocy

Witam serdecznie,
Rozumiem, że straciłeś najbliższe Ci osoby i teraz czujesz się samotny i opuszczony. Jednak tak nie jest. Pamiętaj, że jest jeszcze mama, która Cię kocha. Może warto byłoby postarać się "złapać" z nią lepszy kontakt?
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Nie ma Pan wpływu na zdarzenia, które są niezależne od Pana.
Ma Pan wpływ na siebie.
Dlatego zachęcam Pana mocno do zwyczajnej i wspierającej rozmowy z psychologiem, żeby mógł Pan poukładać to, co dla Pana jest trudne.

Życzę Panu wewnętrznego spokoju,
Irena Mielnik-Madej