Co robić gdy zostaną wykryte nieprawidłowości u płodu?

Dzień dobry mam 31 lat i jestem w 22 tygodniu ciąży. Dwa dni temu byłam u swojego lekarza na USG i powiedział, że synek ma trzy komorowe serce. Nie dał mi jednak żadnego skierowania na dodatkowe badania bo stwierdził, że nie będzie wypisywał z machnięciem ręki. Poprostu to zlekceważył.

Trzeba w tej sprawie skonsultować się na pewno w Poradni Patologii Ciąży i skierowanie do takiej poradni powinien wydać ginekolog prowadzący skoro taką patologię stwierdził.