Co robić w przypadku małego biustu oraz obfitego owłosienia?

Witam, mam 20 lat i bardzo, bardzo małe piersi i sutki ulokowane jakoś tak zupełnie po zewnętrznych stronach. Jestem załamana. Mam też dość obfite owłosienie, robiłam badania hormonalne , ale pani dr powiedziała ,że wszystko jest ok. Czekam jeszcze na wynik 17-oh progesteron, chociaż nie wiem czy prolaktyna 30, 590H w fazie folikularnej nie jest za wysoka . Do tego mam problem z trądzikiem . Mama i obie babcie i ciocie mają duże biusty. Proszę o podpowiedź , co mam robić.

Dzień dobry!

Ludzie naturalnie różnią się między sobą wyglądem różnych części ciała. Piersi różnych kobiet zdecydowanie różnią się między sobą rozmiarami, kształtami, ulokowaniem brodawki sutkowej, stopniem symetrii/ asymetrii pomiędzy piersiami itp. Jest dość częste posiadanie rozmiaru i kształtu piersi podobnych jak krewne, ale nie jest to jednoznaczna zasada.

Podobnie, cechą indywidualną jest typ i intensywność owłosienia. Jeśli lekarz nie dostrzega jego chorobowych cech (np. z przyczyną w zaburzeniach hormonalnych) prawdopodobnie wszystko jest w porządku. Właściwą drogą jest akceptacja lub depilacja owłosienia.

Leczenie zmian skórnych prowadzi lekarz dermatolog.

Pozdrawiam!