Bardzo małe piersi u 19-latki

Witam, mam 19 lat i mam takie pytanie. Do kiedy właściwie rosną piersi ? Bo słyszałam różne opinie, a ja mam niestety problem bo one wyglądają jakby nie były rozwiniętę. Nie dość, że małe, to brodawki sutkowe też wyglądają jak u dziecka... Troszkę nieregularnie miesiączkowałam kiedyś przez odchudzanie i myślę, że przez to mogły się nie rozwinąć. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam serdecznie. Kształt i rozmiar piersi może zmieniać się w zasadzie przez całe życie kobiety. Ze względu na ilość tkanki tłuszczowej dziewczyny o krąglejszych kształtach zwykle mają bardziej obfity biust. Jego rozmiar jest również cechą genetyczną - jeśli Twoja mama ma małe piersi, to prawdopodobnie Ty też będziesz miała podobne. Jeżeli niepokoi Cię, że brodawki wyglądają jak u dziecka - skonsultuj problem z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.