Co robić w przypadku tętniaka śledziony?

Dzień dobry chciał bym zapytać czy jest ktoś w stanie mi zaoferować pomoc zrobiłem tomografie komputerowa i wykryli mi tętniaka tętnicy śledziony o średnicy 9mm i tłuszczaka ogona trzustki i nie wiem co mam z tym zrobić czuje dyskomfort ciała czasem czuje sie dobrze a czasem bardzo złe gdy odczuwam jak pulsuje

Najlepiej byłoby podjąć jego embolizację, proszę się konsultować bezpośrednio z chirurgiem naczyniowym jakie widzi dla Pana możliwości zabiegu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.