Co robić z bólem klatki piersiowej i kręgosłupa?

Witam. Od roku boli mnie klatka piersiowa oraz odcinek piersiowy kręgosłupa dokładnie jeden krąg. W okolicy tego kręgu pojawia się opuchlizna, ból promieniuje do żeber i mostka. Ból jest ciągły ale są okresy że zwiększa się nie do wytrzymania. Nie mogę nic podnieść głównie gdy podnoszę z przodu klatki piersiowej na wyciągniętych rękach czuje ból w klatce i mostku. RTG kręgosłupa wykazało skoliozę lewoboczna kręgosłupa lędźwiowego i oraz w kręgosłupie piersiowym odczyny wytwórcze na krawędziach przednich i bocznych trzonów kręgów w środkowym odcinku kręgosłupa piersiowego. Otrzymałam lek biofenac który prawie nic nie pomógł. Obecnie biorę sirdalud ból troszkę złagodniał stał się tępy ale nadal czuję ucisk w klatce piersiowej. Otrzymałam skierowanie na rehabilitację która będzie za pół roku i na tym leczenie jest zakończone ale ból nadal jest. Proszę o poradę gdzie mogę zwrócić się o poradę ponieważ lekarz ortopeda zakończył już leczenie a ja nadal muszę żyć z bólem i nie wiem gdzie mogę udać się dalej.

Czasami leczenie zachowawcze nie od razu przynosi ulgę. Nie zawsze też w badaniach obrazowych można odnaleźć przyczynę bólu. Można spróbować leczenia osteopatycznego. Tam bardziej kładzie się nacisk na współdziałanie poszczególnych tkanek i części narządu ruchu ze sobą.