Co robić z bólem po takim zespoleniu?

Jestem po wieloodłamowym złamaniu bliższego końca kości ramieniowej (4 m-ce temu) z przemieszczeniem. Została przeprowadzona repozycja i stabilizacja złamania części bliższej kości ramiennej gwoździem śródszpikowym Telegraph. Po ostatniej wizycie dowiedziałam się że rozpuszczają mi się guzki i są dziury w kości. Co mogę zrobić żeby ten ubytek w kości odbudował się choć trochę? Do tego głowy gwoździ są wysunięte na 4 i 6 mm. W miejscu zespolenia i tych dziur odczuwam ból o umiarkowanym nasileniu. Cały czas jestem rehabilitowana. Co dalej? Jak to leczyć, czy pomoże Exogen, a może żeby wzmocnić kości jakiś lek.

możliwa w takich złamaniach martwica kości, można zastosować laser , pole magnetyczne, osteogenon, kalcikinon