Co robić z ranami na podudziach?

Do jakiego lekarza powinnam sie udac, gdyz z moich dwoch podudzi tworza sie rany, sa coraz wieksze i saczy sie z nich płyn, teraz pokazuje sie juz krew.Jestem załamana, trwa to juz od lipca ub.roku, chodze po lekarzach i nikt mi nie chce pomoc, czy skierować na jakies badania, a ja juz chodzic nie moge, przez te rany. Trzy lata temu zachorowalam na RZS i cały czas przyjmuje metypred i od ok 2 lat metex. Stałam sie osoba bardzo otyłą, bo przytyłam ok 50 kg. Robiłam USG nog, ale wiekszych zmain n

Proponuję zgłosić się do Chirurga najlepiej do specjalizującego się w leczeniu ran przewlekłych. Trzeba wykonać dgn . ukł żylnego, wymazy z ran, zastosować opatrunki specjalistyczne i kompresjoterapię. Bez likwidacji obrzęku wygojenie owrzodzeń jest niemożliwe.