Co robić z tą wydzieliną w gardle?

Dzień dobry. Mam przewlekłe zapalenie zatok z polipami, 2 lata temu przeszłam zabieg czyszczenia zatok i prostowania przegrody. Od tego czasu mam problem z cieknącą po gardle wydzielina. TK kontrolne pokazało brak polipów ale za to obrzęk błony śluzowej zatok nosa. Przed zabiegiem katar ciekł przez nozdrza, po zabiegu po gardle. Od kilku miesięcy pojawił się dotkliwy ból i pieczenie jednej z dziurek nosa. Stosuję na stałe sterydy donosowe i płukanie nosa solą fizjologiczna, przeszłam leczenie sterydami doustnymi ( z krótkotrwała poprawą), alergii brak. Próbowałam już większości dostępnych maści, żeli i olei nawilżających - bez poprawy. Była m już u kilku laryngologów. Wymazy z nosa nic nie pokazały. Zalecenia to mocniejsze sterydy i mam wrażenie że koło się zamyka. Gęsta wydzielina i pieczenie nosa. Proszę o pomoc.

Odstaw wszelkie leki na czele ze sterydami i z tymi głupawymi płukaniami nosa a samo wszystko przejdzie. Nie łaź po doktorach bo każdy coś Ci wymyśli. w razie biedy przyjedź z płytami TK zatok itd.....