Co robić z tym bólem pięty po urazie?

Witam. Ponad rok temu miałam wypadek w pracy. Metalowa klatka uderzyła mnie w tył stopy na wysokości pięty i ścięgna Achillesa. Miałam robione prześwietlenie, kości są nieuszkodzone. Lekarz stwierdził, że mogło dojść do uszkodzenia tkanki miękkiej w stopie. Chodziłam na fizjoterapię, która przyniosła chwilowe efekty. Gdy ponownie zgłosiłam się do lekarza zlecono USG i rezonans magnetyczny, które nic nie wykazały. Ból w stopie w okolicy kostki i pięty cały czas się utrzymuje. Nie wiem co mam robić. To trwa tak długo, że powoli dostaję depresji. Wypadek bardzo wpłynął na moje dotychczasowe życie i miałam nadzieję, że na podstawie tych badań będę mogła podjąć w końcu jakieś stosowne leczenie. Błagam o pomoc i radę.

Przyczyną bólu może być entezopatia - zapalenie przyczepu mięśniowego oraz lub zapalenie pochewek ścięgnistych mięśni strzałkowych lub piszczelowego tylnego. Podstawą powinno być badanie fizykalne i dodatkowo obrazowe - usg, mr. Każde badanie coś wykazuje tylko trzeba to zinterpretować.