Co robić z tym podwyższonym poziomem wapnia?

Zrobiłem badania kontrolne krwi i z wyników dowiedziałem się że mój poziom wapnia całkowitego jest wyższy niż powinien gdyż wynosi 10,13 mg/dl (zakres referencyjny 8,6 - 10). Czy powinienem udać się z tym do lekarza? Dodam iż ostatnio wapń badałem w roku 2020 i wtedy poziom był wyższy ale nie wiem o ile (podczas rozmowy telefonicznej Pani z laboratorium nie mogła mi powiedzieć). Mam już prawie 33 lata i fizycznie czuję się ok. Z góry dziękuję za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 33 LAT 8 miesięcy temu

To niewielki "nadmiar" 0,13 mg/dl. Nie świadczy o nieprawidłowościach, nie jest powodem do niepokoju. Sugeruję kontrolne oznaczenie za rok.