Co robić z tym szybkim biciem serca?

Witam mam problem I niewiem już. Kto. Może mi pomóc. A więc tak od ponad 3 lat źle się czuję zaczęło się od szybkiego bicia serca potem takie podenerwowanie w brzuchu dziwne uczucie w głowie bóle nóg od kolan w dół bóle takie jak by zakwasy dziwne uczucie w szyi z prawej strony tak jak by ucisk i mam czasem wrażenie jak by mi się w głowie kręciło. Zrobiłem mnóstwo badań krew kilka razy usg Dopplera żył i tętnic usg brzucha rezonans głowy wszystko dobrze. A czuje się nadal kiepsko co mogę zrobić jeszcze proszę o pomoc. Mężczyzna 41 lat pracuję fizycznie całe życie.

Pana objawy sugerują w pierwszej kolejności zaburzenia lękowe z napadami lęku panicznego. Opisane objawy z osobna mogą mieć różne przyczyny tzw. somatyczne, jednak takie połączenie objawów silnie wskazuje na tło psychologiczne. Proponuję konsultację psychologiczną i /lub psychiatryczną. Włączenie odpowiedniego leczenia daje szansę na uwolnienie się od dolegliwości, które zapewne bardzo negatywnie wpływają na Pańską jakość życia.