Co robić z tym szybkim biciem serca?

Witam mam problem I niewiem już. Kto. Może mi pomóc. A więc tak od ponad 3 lat źle się czuję zaczęło się od szybkiego bicia serca potem takie podenerwowanie w brzuchu dziwne uczucie w głowie bóle nóg od kolan w dół bóle takie jak by zakwasy dziwne uczucie w szyi z prawej strony tak jak by ucisk i mam czasem wrażenie jak by mi się w głowie kręciło. Zrobiłem mnóstwo badań krew kilka razy usg Dopplera żył i tętnic usg brzucha rezonans głowy wszystko dobrze. A czuje się nadal kiepsko co mogę zrobić jeszcze proszę o pomoc. Mężczyzna 41 lat pracuję fizycznie całe życie.
MĘŻCZYZNA, 42 LAT 2 miesiące temu

Co to są by-passy?

Pomostowanie aortalno-wieńcowe, czyli inaczej by-passy, to operacyjna metoda leczenia chorób serca, najczęściej choroby wieńcowej. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, gdyż jest to zabieg, któremu coraz częściej zostają poddane osoby posiadające problemy ze sercem.

Pana objawy sugerują w pierwszej kolejności zaburzenia lękowe z napadami lęku panicznego. Opisane objawy z osobna mogą mieć różne przyczyny tzw. somatyczne, jednak takie połączenie objawów silnie wskazuje na tło psychologiczne. Proponuję konsultację psychologiczną i /lub psychiatryczną. Włączenie odpowiedniego leczenia daje szansę na uwolnienie się od dolegliwości, które zapewne bardzo negatywnie wpływają na Pańską jakość życia.

Lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty