Kołatanie serca, drżenie rąk i przelewanie w brzuchu

Witam mam 24 lata i od dłuższego czasu mam dziwne objawy: kołatanie serca, drżenie rąk,niepokój,przelewanie w brzuchu, ból głowy, do tego doszły codzienne bóle klatki piersiowej i ból w plecach. Morfologia jest bardzo dobra miałam usg brzucha i wyszło że mam zespół jelita nadwrazliwego, wyniki tarczycy też są dobre. Nie wiem co mi dolega codziennie żyje w strachu że umieram. Co to może być? Bardzo proszę o odpowiedź :(

Na podstawie tych dolegliwości podawanych przez Panią, które są niejednoznaczne i bardzo zróżnicowane na pewno nie określi się konkretnie z czym one są związane. Radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z kardiologiem, gdyż w głównej mierze objawy sugerują kardiologiczne tło.