Kołatanie serca, drżenie rąk i zawroty głowy

Witam serdecznie. Mam problem .Od ponad miesiąca żle się czuję. Mam częste kołatania serca, drżenie rąk ,nóg lekkie zawroty głowy,czuję się czasami jak bym zaraz miała stracić przytomność , zdażyło mi już to 4 razy w przeciągu 5 lat. 2 tyg temu wróciłam z szpitala, leżałam na kardiologi robili mi badania okazało się że wyniki są dobre, byłam także u neurologa gdzie w marcu robili mi eeg głowy i tomografię jest ok, pożniej został lekarz chorób nerwic, od 2 tyg biorę leki i nadal żle się czuję

Witam,
Zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą,gdyż opisywane dolegliwości najbardziej odpowiadają zaburzeniom nerwicowym ,które mogą mieć związek z lękiem przed utratą kontroli,czyli równocześnie ujawniania na zewnątrz swoich prawdziwych potrzeb.Najczęściej są następstwem pourazowych doświadczeń,w których spontanicznośc nie była wystarczająco akceptowana,natomiast wymagano "bycia zdyscyplinowanym,ułozonym itp.
Pozdrawiam i zachęcam do wizyty.