Częste zawroty głowy i drżenie mięśni rąk i nóg
Mam częste zawroty głowy i drżenie mięśni rąk i nóg. Doszło do tego ucisk w gardle jakby opuchniecie wewnętrzne oraz kołatanie serca. Boje się że to guz mózgu. W zeszłym roku robiłam RM i było ok. Czy to mogą być objawy raka?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez możliwości przeprowadzenia badania i zlecenia badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić Pani odpowiedzi. Teoretycznie mogą to być objawy guza mózgu, jednak równie dobrze wielu innych schorzeń ponieważ są to objawy mało specyficzne. Zachęcam do kontaktu z lekarzem.
Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski