Drżenia rąk i bóle mięśni, niedoczynność tarczycy a rak

Bardzo proszę o pomoc bo już wariuję. Od pewnego czasu mam dziwne dolegliwości. Zaczęło się od kołatanie serca. Byłam u kardiolog a stwierdził za szybkie bicie i przepisał propranolol. Jednak dolegliwości nie ustąpiły. Zrobiłam morfologie i wyszło Erytrocyty 5.5, Tsh 0.005, anty tpo 389. Do tej pory liczyłam soe na niedoczynność biorąc euthyrox 75. W tej chwili do nowych dolegliwości doszły drżenia i ból mięśni nóg, zatykanie ucha i kłucie w plecach i lewym boku. Boję się że to rak.

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu i wyników wynika, że ma Pani nadczynność tarczycy. To znaczy, że albo przyjmuje Pani za dużo leków, albo chora tarczyca produkuje własne hormony. Proszę udać się jak najszybciej do lekarza, najlepiej endokrynologa . Objawy jakie Pani opisuje są typowe dla nadmiaru hormonów tarczycy i dopiero po ustabilizowaniu sytuacji z tarczyca proszę zacząć wykluczać nowotwór.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski