Chwilowe kłucie i kołatanie serca, zawroty głowy, drgania ciała

Witam. Mam 19 lat. Od okolo 3 miesiecy mam cały czas dziwne obiawy ( chwilowe kłucie i kołatanie serca, zwwroty głowy, dziwne drgania całego ciała oraz uczucie ciepła na trwarzy i uszac ). Do tego od tygodnia zaczęłem regularnie mierzyć ciśnienie (jest ono różne zazwyczaj w granicach 140/95 puls 90/95). Nigdy czegoś takiego nie odczuwałem aż do czasu śmierci mojego ojca (45 lat , zawał ). Miesiąc temu ogólne badania krwi wszystko dobrze, razem z tarczycą. Ekg w sierpniu wyszło dobre.Co mi jest ?

Aleksander Ropielewski

Pani objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno jednak powinna Pani się skonsultować z lekarzem, ponieważ Pani wartości ciśnienia i tętno w spoczynku nie są prawidłowe i należy rozpocząć diagnostykę i leczenie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski