Zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, mdłości i rozpalone policzki

Witam. Mam 19 lat. Od około 4 dni mam zawroty głowy,bóle w klatce piersiowej, mdłości,rozpalone policzki,uczucie trzesienia się ciała. Już od około miesiąca mam takie obawy, lekarz twierdzi ze nic mi nie jest, w sierpniu mialem robione ekg i wszystko by/o w pożądku. Lekarz twierdzi ze no napewno nie serce. Ciśnienie mam średnio 132/86 puls 85. W kwietniu zmarł mój ojciec na zawał nagle. Przed śmiercią ojca nie miałem takich objawów. Moje pytanie brzmi co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.