Zawroty głowy, złe samopoczucie a nerwobóle

Witam. Mam 19 lat 125kg i 181 cm wzrostu. Od około 3 miesiecy mam zawroty glowy, złe samopoczucie, lekkie kłucia w klatce piersiowej, skoki cisnienia.W sierpniu mialem ekg i wyszlo bardzo dobre, krew dardzo dobra, tarczyca 3,5. Padni doktor twierdzi ze to nerwogole. Przypisala mi bioaron konce. Nigdy wczesniej nie mialem takich objawów. Problemy takie pojawily sie u mnie po śmierci mojego ojca w kwietniu (45l. Zawał nigdy nie chorował). Moje pytanie brzmi z czym takie objawy moga byc zwiazane ??

Aleksander Ropielewski

Mogą mieć one wspólną przyczynę i należy wykluczyć przyczynę internistyczną tych dolegliwości. Sugeruję kotakt z lekarzem,