Kłujące bóle po prawej stronie klatki piersiowej

Witam. Mam 19 lat. Od około 3 miesięcy odczuwam lekkie kłujące bóle po lewej stronie klatki piersiowej, zawroty głowy, ogólne osłabienie, chwilowe nudności. Dzieje sie to od czsu śmierci ojca ( zmarł nagle na zawał ). Ekg miałem robione 2 miesiace temu podczas pobytu w szpitalu ( wycinanie wyrostka ), badania krwi miałem robione 2 tygodnie temu ( tarczyca -1,74, i inne świetne wyniki, ciśnienie 130/70 ). Moje pytanie brzmi z czym to może być zwiazane ?

Aleksander Ropielewski

Wydaje się, że przyczyną Pańskich dolegliwości jest szok po utracie taty, jednak bez przeprowadzenia badania i ew. wykonania badań dodatkowych nie mogę tego ocenić jednoznacznie. Aby się upewnić co do przyczyny dolegliwości zachęcam do wizyty u lekarza.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski