Co znaczy lekki kłujący ból po prawej stronie klatki piersiowej?

Witam, moim problemem jest lekki kłujący ból po prawej stronie klatki piersiowej, który pojawia się podczas picia wody (choć nie za każdym razem) i delikatnych pustych odbić po spożyciu wody lub płynów. Pokarm w stałej postaci nie nastręcza żadnych problemów. Nie ma żadnych innych symptomów. Czuję się ogólnie dobrze. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

opisany objaw nie jest dość specyficzny wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i ogólną ocena