Bóle u dołu pleców i kłujący ból brzucha

Witam. Mam 19 lat. Od 2 dni odczówam ból u dołu pleców. Do trgo bólu dochodzi kłujący ból brzucha u dołu z lewej strony,ktory pojawia sie po jedzeniu. Nie mam doraczki, tylko jedynie lekkie zawroty głowy. W sierpniu miałem operacje wyrostka. Moje pytanie to czy moze byc to zwiazane z operacja czy jest może jakaś inna przyczyna ?

Lek. Tomasz Budlewski

Związek z operacją jest mało prawdopodobny. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań lub pozwoli na postawienie diagnozy i zastosowania odpowiednich zaleceń lekarskich. Być może są to zaburzenia dotyczące nerek lub kręgosłupa.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

taki objaw nie ma związku z operacją wyrostka. Przyczyna jest inna. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem zbadania. Na podstawie opisu nie można odpowiedzieć co jest przyczyną.

Pozdrawiam.