Co oznacza ten kłujący ból brzucha?

Witam Od dłuższego czasu mam dziwne tepe klujace bóle z tyłu pleców powyżej nerek ( w największym wcięciu w tali, do tego jeszcze dochodzi klujacy ból brzucha który uniemożliwia chodzenie i siedzenie. Przechodzi w momencie kiedy położę się na płaskim podłożu. Proszę o pomoc - co to może być. ? Co powinnam z tym robić i jakie badania wykonać. ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego