Ostre bóle brzucha pod żebrami i powiększenie brzucha

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu mam ostre bóle brzucha bardziej przy żebrach po obu stronach . Czasami czuję piekący przeszywający ból częściej ból gniotący ,rozpierający . Bóle te promieniują jakby do nerek pleców podobnie do barków. Wtedy też "puchnie" mi brzuch. Bóle te są dość nieprzyjemne szczególnie podczas pracy gdy muszę różne dziwne pozy przyjmować by choć na chwilę ustąpiły . Czy mógłby ktoś poradzić mi co z tym robić ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza celem wdrożenia kompleksowej diagnostyki.