Przeszywający ból w dole brzucha w 17 tygodniu ciąży

Witam,jestem w 17stym tyg. ciąży.Wczoraj wieczorem po raz pierwszy zdarzył mi się przeszywający ból w dole brzucha po lewej stronie, który promieniował na lewą część pleców(mogę go porównać do bólu jak w przypadku zapalenia nerek).Ból był bardzo silny,pojawił się nagle i po 30 min ustąpił.Wczoraj byłam u lekarza i miałam usg .Lekarz nie stwierdził niczego niepokojącego.Badanie moczu z przed tygodnia nie wykazało nieprawidłowości.Czy takie bóle są normalne w ciąży,czy jest to coś niepokojącego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz po zbadaniu uznał, że nie ma powodu do niepokoju to powinna Pani zaufać jego opinii.