Silny ból górnej części pleców

Wczoraj obudził mnie straszny ból pleców , jest taki piekący , kłujący wręcz w górnej części. Dziś cały dzień go odczuwam , chwilami jest słabszy chwilami straszny . co to może być? Wizytę lekarza mam dopiero jutro a już boję się nocy...

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam,
Niestety, bez wywiadu i badania lekarskiego postawienie diagnozy nie jest możliwe.
Mam nadzieję, że wizyta u lekarza rodzinnego pozwoli znaleźć przyczynę.
Pozdrawiam