Ból brzucha w górnej części, odbijanie i pieczenie w przełyku

itam w czwartek rano złapał mnie ból w górnej części brzucha przepuszczam że to żołądek chciało mi się wymiotować odbijało mi się i miałam pieczenie w przełyku wczoraj znowu bolało mnie w prawym boku i w dolnej części pleców które promieniowało aż do pachwiny byłam również u lekarza ale pani doktor miała zamknięte i nie przyjmowała więc proszę mi napisać od czego tak się dzieje? nerka, woreczek zółciowy wyrostek czy coś z zołądkiem

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki lub lekarz włączy odpowiednie leczenie.