Dokuczliwy ból górnej części brzucha

Dzień dobry Od dwóch tygodni zmagam się z bardzo dokuczliwym bólem w górnej części brzucha, pojawiającym się zawsze po jedzeniu. Jest on na tyle silny i długotrwały, że nie mogę normalnie funkcjonować. Przy uciskaniu ból nie powiększa się, lecz promieniuje na dolne partie brzucha, zaś przy prostowaniu się ból promieniuje pod klatkę piersiową. Od pewnego czasu ok. dwa razy w tygodniu, rano towarzyszy mi chwilowy, ale bardzo silny ból w dolnym lewym boku brzucha. Prosiłabym o wskazanie problemu.

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na problemy z żołądkiem/dwunastnicą, być może wrzody. Konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.