Co oznacza ból po lewej stronie brzucha?

Witsm, mam 18 lat i od kilku dni zmagam się z nietypowym bólem brzucha. Umiejscowiony jest po lewej stronie brzucha, pod żebrami, jakby żołądek. Gdy się prostuje po np. siedzeniu/kucaniu/schylaniu się pojawia się ostry, długi ból. Jest to dosyć uciążliwe, bo takie czynności wykonuje często. Co to może być? Czy powinnam udać się do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć