Ataki duszności, drżenia rąk i kołatania serca

Mam ataki duszności trzęsą mi się ręce serce wali mi jak młot problemy z utrzymaniem oddychaniem przed atakiem mam ciężkie powieki i chce mi się natychmiast do łazienki jak przy biegunce. Ekg wykazało ze mam nadciśnienie z głową ok wszystkie badania krwi w normie co mi dolega skąd te ataki codzienne. Dodam tylko ze zaczęło się to rok temu przy czym wcześniej bardzo dużo piłam alkohol

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do kardiologa, który wdroży odpowiednie postępowanie. Do tego czasu proszę odstawić wszystkie używki w tym kawę, papierosy.
Pozdrawiam