Ataki paniki z kołataniem serca, dusznościami i biegunkami

Witam serdecznie. Mam podejrzenie o nerwicę lekową. Mam ataki paniki podczas których odczuwam kołatania serca, duszności, dolegliwości żołądkowe: biegunki, bóle żołądka itd. Byłam badana przez wielu lekarzy. Kardiologa, gastrologa, neurologa. Kardiolog stwierdził wypadanie płatka zastawki mitralnej, śladową niedomykalność i częstoskurcz. Według innego kardiologa jestem zupełnie zdrowa. Czy to może mieć związek z nerwicą? Czy 3 mm torbiele na tarczycy mogą wywoływać duszności? Proszę o odpowiedź.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza