Co mogą oznaczać takie duszności i kołatanie serca?

Witam. Szukam porady na jakich badaniach się skupić. Od około 2 tygodni bardzo źle się czuję, niemal codziennie dzieje się coś że mną niedobrego. Zaczęło się od duszności, często brakuje mi tchu. Dretwieje mi kark, a czasem twarz, oblewa mnie zimny pot i się trzęsę. Nasila się to podczas jazdy samochodem. Od kilku dni serce momentami bije mi jakby mocniej i jakby upominało się o aktywność fizyczna, ale ja wtedy jestem bardzo słaba. Kiedy usypiam ze snu wyrywa mnie mocny puls i brak tchu. Zrobiłam badania krwi, wyszły okej, miałam jedna wizytę u pulmologa, ale niestety dopiero za 3 dni mam zjawić się znów po odbiór zdjęcia płuc i by sprawdzić jak działa na mnie inhalator (ciężko określić czy pomaga gdyz duszności następuja w róznych momentach, ale nie mijają) są momenty w których mam wrażenie że się po prostu moje serce wyłączy. Czuję nieustający lęk. Leczę się prywatnie więc chciałabym wiedzieć na jakich badaniach najpierw się skupić by zlokalizować problem i sobie pomoc.

1. duszności - regularne przyjmowanie leków wziewnych

2. pozostałe objawy mogą wynikać z ataków lęku- wskazana konsultacja psychiatry

3. objawy związane z pracą serca- wskazane wykonanie hoktera ekg, echo serca i konsultacja kardiologa