Co robić z tymi dodatkowymi skurczami serca?

Witam. Od 4 lat choruje na nadcisnienie . Od 2 lat odczuwam dodatkowe skurcze serca. Lekarz kardiolog przepisla mi betalog zok 25 (całą rano) . Skurcze po czasie ustąpiły. Teraz znowu je odczuwam. Gdy rano wezme tabletke jest ok po obiedzie skurcze wracają. Są silne i odczuwam je co chwile . Ciśnienie i puls sa w porządku . Co w takim przypadku zrobić?

Wymaga Pani konsultacji kardiologicznej i ponownego wykonania EKG met. Holtera. Proszę także wykluczyć najczęstsze odwracalne przyczyny zaburzeń rytmu serca i oznaczyć morfologię, TSH oraz elektrolity.