Co się stanie, gdy mężczyzna zażyje estrogeny?

Czy jakbym wsiął estrogeny poczuł bym sie jak kobieta czy stał by mi penis podczas masturbacji czy raczej nic bym nie poczuł

Dzień dobry!

Nie, nie poczułby się Pan kobietą. Tożsamość płciowa nie jest podatna na taką modyfikację.
Pojawiają się takie zmiany jak osłabienie owłosienia ciała, podwyższenie głosu, zmniejsza się masa mięśniowa, a rozwija tkanka tłuszczowa, powiększają się sutki itp. Sprawność erekcyjna osłabia się lub zanika. Mogą pojawić się zaburzenia nastroju, stany depresyjne itp.
Nie ma powodu, aby zdrowemu mężczyźnie podawać hormony żeńskie.

Pozdrawiam!