Jak to możliwe, że mężczyzna zmienia się w kobietę?

Jak to możliwe, że mężczyzna który chce zmienić płeć dostaje horomny, które powoduja u niego zanik zarostu, zmiana rysów twarzy i barwy głosu, a gdy kobieta ma hirsutyzm to niestety czesto jedyne co jej pozostaje to zabiegi laserowe na nadmierne owłosienie. Jak to możliwe, że mężczyzna zmienia się w kobietę, ale gdy kobieta ma problemy w ww. względzie, to już medycyna jest bezradna i często taka kobieta słyszy, że taka jej natura?

Lek. Tomasz Budlewski

Podstawą wszystkich tego typu zmiany są zaburzenia hormonalne względu na płeć człowiek jest predysponowany do odpowiedniego rodzaju receptorów i z tego względu różnie reaguje na hormon