Co się stanie z miednicą po złamaniu kręgosłupa L5 S1?

Witam.Mam pytanie co sie stanie z miednicą po złamaniu kregosłupa L5 S1?W mojm wypadku jest za nisko rtg wzrost wysokosci kregów napiecie wiazadła tylnego.Może to dziwne a wiec tak np polożymy zdjecie rtg tak napis jest z przodu tak jak by ona lezała i w tym problem zanik miesni opadnieta miednica biodra itd

Renata GrzechociĹska

Witam.
Pytania nie jest do końca zrozumiałe. Złamania na wysokości kręgosłupa lędźwiowego jeżeli powodują ucisk na korzenie nerwowe mogą powodować dolegliwości bólowe w okolicach miednicy, bioder, kończyn dolnych.
Pozdrawiam