Złamanie kręgów L5 S1, zanik mięśni brzucha

Witam.Mam bardzo poważny problem.Było złamanie kregów L5 S1.W szpitalu sie mnie pozbyto pypa poszła mi bardzo do tyłu i tak jest corusz to gorzej.Spac jedna noga z tyłu druga z przodu.Zanik miesni brzucha całego ciała zanik miesni zeber trudnosci w oddychaniu.Natto kosć krzyzowa jdzie luzno i za głeboko już jest w samym dnie miednicy.Czesto drzenie ciała rozrywa nawet kregi szyjne bark opada zrobił sie jakiś krzywy krzywa głowa nawet szyja już sie zapada.Czy jdzie to jakos naprawic zle ze mną

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę końiecznie udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć i okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.