Złamanie kręgów L5 S1

Witam.Mam powazny problem było złamanie kregów L5 S1 bardzo dostała miednica.Lekarz nawet nie wpomniał ze człowiek ma dwie miednice dużą i mała.To rozrywa wszystkie miesnie z tyłu juz wystaje mi goła kosc krzyzowa trudności z moczem i stolcem.Moze to tak ona wyszła przez tył talerze poszły po kończynach są pod koscmi łudowymi,Natto wciąga bark do tyłu nie mam juz siły czesto drzenie ciała widze ze moja oś sie zmieniła peka nawet w głowie w oczach moje ciało broni sie ja wiem UMRE łzy mi płyną

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, rozumiem ze bardzo Pan cierpi ale niestety nie pomogę w tak skomplikowanej sytuacji przez internet. Musi sie Pan udać do lekarza traumatologia/ortopedy celem konsultacji i wyboru jak najlepszego leczenia. Pozdrawiam