Co spowodowało zatrzymanie okresu?

Witam, mam 29 lat od 8 dni spóznia mi sie okres jest to na tyle dziwnie że chyba nigdy tak mi się zdażyło a nawet napewno góra to były 2/4 dni teraz się martwie nie mam bolących piersi jak zawsze były tuz przed czasami poboli mnie brzuch zakłuje na dole mocniej, czekam i sie tym stresuje nie jestem w ciązy robiłam test ( jedna kreska), dodam że jestem dziewicą ale facet podczas pieszczot na mnie sie spuścil , dlatego zrobilam test po ponad 1,5 tyg czasu. Od czego moze byc spowodowane zatrzymanie

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele proponuje udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć